Jak działa Amazing Grace?

Życie kościoła

Zespoły

Amazing Grace tworzą niesamowici ludzie, którzy poświęcają swój czas i energię po to, by z zaangażowaniem służyć innym.

Działamy razem, aby służyć Bogu, głębiej przeżywać więź z ludźmi i rozwijać swoje talenty!

Zespoły Amazing Grace:
techniczny (Techno Team), dzieci (Amazing Kids), komunikacja, nabożeństwo niedzielne (Nabo Team), kawiarenka, uwielbienie, tłumaczenia (angielski, hiszpański), finanse.

Dzieci i młodzież

Dzieci są ogromną i niesamowicie ważną częścią naszej wspólnoty. Kochamy je i chcemy się o nie razem troszczyć.

Wierzymy, że każde dziecko do rozwoju potrzebuje wartościowych relacji, także z dorosłymi. Budujemy je poprzez cotygodniowe niedzielne zajęcia Amazing Kids, Amazing Teens a także podczas wspólnych wyjść i wyjazdów.

Poznaj Amazing Grace

Byłeś już na naszych spotkaniach, podoba Ci się atmosfera i chcesz się dowiedzieć więcej?

Poznaj naszych liderów, którzy w luźnej atmosferze przy kawie opowiedzą Ci więcej o Amazing Grace. Dowiesz się kim jesteśmy, co robimy i dlaczego, poznasz naszą kulturę i wartości, a także dowiesz się, jak możesz stać się częścią wspólnoty.

Spotkania w tygodniu

Amazing Bible Study

To cotygodniowe otwarte spotkania tematyczne, na których rozmawiamy o Piśmie Świętym w luźniej, przyjaznej atmosferze, z dobrym ciachem i kawą. Spotykamy się co poniedziałek o godz. 1800 w centrum, a dokładny adres poznasz pisząc do nas wiadomość. Przyjdź i zaproś znajomych!

Spotkania dla mam

To otwarte spotkania dla mam i dzieci w różnym wieku. Z kubkiem ciepłej kawy poznajemy siebie nawzajem, dzielimy się swoimi wyzwaniami i wspólnie odkrywamy Boży zamysł na rodzicielstwo i małżeństwo. Szczegóły poznasz pisząc do nas wiadomość. Przyjdź i zaproś inne bliskie Ci kobiety.

Spotkania dla kobiet i mężczyzn

Spotykamy się również w gronach kobiecych i męskich, aby rozmawiać i wspierać się w naszych codziennych wyzwaniach. To czas wzajemnej zachęty, śmiechu i budującej modlitwy. Napisz do nas, jeśli chcesz wziąć w nich udział.