Skip to content

Jak działa Amazing Grace?

Życie kościoła

Zespoły

Amazing Grace tworzą niesamowici ludzie, którzy poświęcają swój czas i energię po to, by z zaangażowaniem służyć innym.

Działamy razem, aby służyć Bogu, głębiej przeżywać więź z ludźmi i rozwijać swoje talenty!

Zespoły Amazing Grace:
techniczny (Techno Team), dzieci (Amazing Kids), komunikacja/media, nabożeństwo niedzielne (Nabo Team), kawiarenka, uwielbienie, tłumaczenia (angielski, hiszpański), finanse.

Dzieci i młodzież

Dzieci są ogromną i niesamowicie ważną częścią naszej wspólnoty. Kochamy je i chcemy się o nie razem troszczyć.

Wierzymy, że każde dziecko do rozwoju potrzebuje wartościowych relacji, także z dorosłymi. Budujemy je poprzez cotygodniowe niedzielne zajęcia Amazing Kids, a także podczas wspólnych wyjść i wyjazdów.

Poznaj Amazing Grace

Byłeś już na naszych spotkaniach, podoba Ci się atmosfera i chcesz się dowiedzieć więcej?

Poznaj naszych liderów, którzy w luźnej atmosferze przy kawie opowiedzą Ci więcej o Amazing Grace. Dowiesz się kim jesteśmy, co robimy i dlaczego, poznasz naszą kulturę i wartości, a także dowiesz się, jak możesz stać się częścią wspólnoty.

Spotkania w tygodniu

Amazing Bible Study

To cotygodniowe otwarte spotkania tematyczne, na których rozmawiamy o Piśmie Świętym w luźniej, przyjaznej atmosferze, z dobrym ciachem i kawą. Spotykamy się co czwartek o godz. 1800 na Grunwaldzie, a dokładny adres poznasz pisząc do nas wiadomość. Przyjdź i zaproś znajomych!

Spotkania dla mam

To otwarte spotkania dla mam i dzieci w różnym wieku, które odbywają się raz na dwa tygodnie. Z kubkiem ciepłej kawy poznajemy siebie nawzajem, dzielimy się swoimi wyzwaniami i wspólnie odkrywamy Boży zamysł na rodzicielstwo i małżeństwo. Spotykamy się we wtorki o godz. 10:00 w różnych lokalizacjach. Dokładny adres poznasz pisząc do nas wiadomość. Przyjdź i zaproś inne bliskie Ci kobiety.

Amazing Wtorki

To spotkania dla osób będących częścią kościoła, na których poznajemy się bliżej, wspieramy i inspirujemy we wspólnej podróży z Bogiem.